16 Mobilya

BİZ KİMİZ ?

Kaliteli ve Özgüven içinde açılan firmamız 16 Mobilya Markası altında alanında profesyonel elemanlar ile çalışarak ciddi anlamda kaliteli ekipmanlar ve makina sistemleri alarak üretim yapmaya başladı. Mobilya konusunda uzman bir şekilde üretim yapan şirketimizin AR-GE birimi ile her zaman farklı ve dayanıklı üretimler yapmaya devam ediyor SSH Birimi ile her zaman satılan ürünlerin teknik desteğini sağlamayı amaçlıyor.16 Mobilya ürünleri kullanışlı kaliteli farklı özgün ve son derece dayanıklı yatak odası yemek odası ve duvar ünitelerini ileri insan güvenliği standartlarına göre tasarlamak ve yüksek teknoloji ile AB kritelerine uygun malzemeler kullanılarak üretilmektedir.

16 Mobilya ailesi olarak benimsediğimiz misyonumuz; AR-GE çalışmalarımızı en üst seviyede tutarak siz değerli müşterilerimizin farklı ihtiyaç ve kullanım alışkanlıklarına uygun, hayatınızı kolaylaştıracak, dünya standartlarında, insan ve çevre dostu mobilyalar üretmektir.

MİSYON

16 Mobilya

Beğenilerimiz bizi biz yapan duygulardır. İç dinamikleri çok zengin olan detaylar ile, tasarım alıcılarınızı genişletin.

16 Mobilya

Zamanın ilerisinde adımlar atarak, beklentilerin üzerinde ürünler üretmek ve ürünlerimizi tüm dünya insanlarının kullanımına sunarak markamızı sağlamlaştırmak, Türk ürün kalite imajını yaygınlaştırmak ve bu yolla geniş istihdam avantajları yaratarak ülke ekonomisine katkıda bulunmak.

VİZYON

16 Mobilya